//

آموزش سئو

آموزشگاه تخصصی سئو

چگونه می توان از پوست در برابر آفتاب محافظت کرد


عنوان: آیا مطالبی در مورد حفاظت پوستتان خوانده اید

این روزها در این همه شلوغی و مشتاق بودن مردم برای داشتن یک صورت زیبا داشتن یک پوستی تمیز و سالم در اولویت می باشد برای محافظت از پوست راه های زیادی وجود دارد قبل از هرچیزی باید از پوست دربرابر نور آفتاب محافظت کرد،کرم های ضدآفتاب زیادی برای حفاظت از پوست شما می باشد بهتر است برای انتخاب کرم ضدآفتاب مخصوص پوستتان به متخصص چوست مراجعه کنید.

استفاده از کرم ضدآفتاب هنگام خروج از منزل و به خصوص در این روزهای گرم تابستان برای محافظت از پوست و زیبایی، امری ضروری است. ضد آفتاب مناسب بر اساس فاکتورهاي مختلفي مانند نوع پوست،شغل،وجود بيماريهاي پوستي،سن ،تعريق، و شرايط محيطي ،و مهمتر از همه سليقه شخصي متفاوت ميباشد.توجه به بعضي نکات در انتخاب ضد آفتاب مناسب کمک کننده است.افراد با پوست چرب بايد ضدآفتابهاي فاقد چربي استفاده کنند.افراديکه پوست جوش دار دارند نيز بايستي از ضد آفتابهاي بدون چربي ترجيحا اشکال لوسيون و ژل استفاده نمايند.افراد داراي پوست خشک بايد ضد آفتابهاي حاوي مرطوب کننده استفاده کنند ودر صورت نياز از يک مرطوب کننده صورت زير ضدآفتاب استفاده نمايند.ضدآفتابهاي مقاوم در برابر تعريق براي افراديکه زياد تعريق ميکنند مناسبترند.به هنگام شنا بايستي از ضد آفتابهاي مقاوم در برابر شستشو استفاده نمود.بهتر است از ضد آفتابهايي استفاده شود که هم در برابر اشعه ماورا بنفش نوع A وهم اشعه ماورابنفشB پوست را محافظت نمايند.

طريقه مصرف

به دليل گراني قيمت ، بعضي از مصرف کنندگان فقط پوست خود را کمي چرب مي کنند که اين کافي نيست براي صورت بايد حدود نصف قاشق چاي خوري معادل يک بند انگشت ضد آفتاب استفاده کرد. ضد آفتاب فقط مخصوص صورت نيست و بايد به هر قسمت از پوست که روباز باشد مانند گردن ، گوش ها و پشت دست ها ماليده شود. ضد آفتاب را مستقيما روي پوست بماليد و کرم ديگري مثل لوازم آرايش را زير آن مصرف نکنيد. ابتدا صبر کنيد تا ضد آفتاب کاملا روي پوست جا افتاده و خشک شود و سپس کرم آرايش روي آن بماليد يا لباس بپوشيد. توصيه مي شود ضد آفتاب حداقل 20 تا 30 دقيقه قبل از بيرون آمدن از خانه و تماس با آفتاب مصرف شود.
بهتر است ضد آفتاب نزديک چشم ماليده نشود به ويژه اگر ورزش يا فعاليت زيادي مي کنيد زيرا مواد شيميايي ضد آفتاب مي توانند موجب تحريک چشم شود براي محافظت از پوست دور چشم خود چشم ( براي پيش گيري از آب . مرواريد ) بهترين راه استفاده از عينک مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ( V U ) است

نکته آخر

نکته آخر و مهم تر از همه آن که مصرف ضد آفتاب به اين معني نيست که مي توانيد بدون هيچ اشکالي مقابل آفتاب برويد. چنين فکري باعث مي شود که ضرر ضد آفتاب بيش از نفع آن شود بنا بر اين بايد ضمن استفاده مرتب از ضد آفتاب ، از نور مستقيم آفتاب نيز دور بود و ساير روش هاي مقابله با آفتاب مانند لباس پوشيدن و استفاده از کلاه و سايه بان و غيره را نيز فراموش نکرد. البته اثرات مفيد نور آفتاب براي ساختن ويتامين D نيز نبايد دور از نظر بماند اما لازم به ذکر است که مقدار ويتامين D لازم با رژيم غذايي مناسب قابل دستيابي است و اگر از رژيم غذايي مناسب استفاده شود کمبود آن مشخص نخواهد شد.

براي نوزادان خود كه حداقل شش ماه دارند از اين كرم‌ها استفاده كنيد و به خاطر داشته باشيد كه نوزادان كمتر از شش ماه نبايد در معرض نور خورشيد قرار بگيرند. مطمئن شويد كه ضد آفتاب انتخابي شما حتما هم در برابر تشعشعات UVA و هم UVB خورشيد از پوستتان محافظت كند.

هر بار حدود 28 گرم از ضد آفتاب را استفاده كنيد به طوري كه تمام پوست بدنتان را كه در معرض نور خورشيد است به خوبي پوشش دهد.
30 دقيقه قبل از خارج شدن از منزل ضد آفتاب را استفاده كرده و هر دو ساعت يكبار آن را تجديد كنيد. پس از شنا يا تعريق يا شستن دست و صورت دوباره از ضد آفتاب استفاده كنيد.
مراقب باشيد كه چه مدت زمان در معرض نور خورشيد قرار گرفته‌ايد چون پوست شما نبايد در اثر تماس با نور خورشيد قرمز رنگ شود، اين تغيير رنگ به پوست آسيب مي‌رساند و نشانه خوبي نيست.


برچسب ها: پوست زیبا،کاشت مو،پروتز لب ,
[ بازدید : 3778 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ پنجشنبه 4 شهريور 1395 ] [ 12:19 ] [ مهتاب ]

[ ]

آیا می شود بعد از تزریق ژل مراقبت هایی وجود دارد؟


عنوان: آیا می شود بعد از تزریق ژل مراقبت هایی وجود دارد؟

استفاده ازاطلاعات مفید درباره تزریق ژل و بوتاکس تزریق ژل و بوتاکس در جراحی زیبایی از جایگاه خاصی برخوردار است و برخی نکات خاص مربوط به خود را داراست که آشنایی با این نکات کمک زیادی در درمان بهتر و همچنین تصمیم گیری بهتر برای درمان دارد. هيالورونيك اسيد مهمترين گليكوز آمينو گليكان ( يك نوع قند طبيعي ) در پوسـت است كـــه باعث انعطاف پذيري و پري پوست مي شود . هيالورونيك اسيد توانايي بالقوه اتصـال به آب را دارد و وقتي به پوست تزريق مي شود باعث حجيم ، نرم و هيدراته شدن پوست مي شــو د. علاوه بر اين مزايا، هيالورونيك اسيد در رشد سلولي ، عملكرد گيرنده هاي غشايي و چسبندگي نيز نقش دارد. همچنين باعث پايداري ساختمانهاي بين سلولي شده و يك شبكه ويسكوالاستيك براي اتصال فيبرهاي كلاژن والاستين به يكديگر ايجاد مي كند . آنچه كه در پيري ناشي از نــور آفتاب رخ مي دهد، از بين رفتن اين اتصالات است كه منجر به ايجاد توده هاي نامنظم كــلاژن والاستين مي شود. به زبان ساده تر با افزايش سن ، پوست شما بيشتر هيالورونيك اسيد خود و درنتيجه حجم خود را از دست مي دهد.

تزريق ژل به چه صورت مي باشد و آيا عوارضي هم به دنبال دارد؟

در مورد ژل هاي موقت، از آنجايي که خيلي از اين ژل ها نوعي پروتئين بوده و بدن آن ها را به عنوان مواد بيگانه شناسايي نمي کند، معمولاً عوارضي نيز مشاهده نمي شود. حتي در موارد نادر اگر عوارضي ايجاد شود، چون به تدريج بدن اين مواد را جذب و تجزيه مي کند، هيچ گونه عارضه ماندگاري باقي نخواهد گذاشت.
اما در مورد ژل هاي دائم، گاهي عوارضي همچون حساسيت و حتي عفونت و گاهي جابه جايي ژل مشاهده مي شود که براي پرهيز از آن، اولا در مورد افرادي که سابقه بيماري هاي خود ايمني همچون آلرژي و آسم دارند بايستي آزمايش انجام شود و در بيماري هاي خود ايمني شديد مانند لوپوس ، روماتيسم و سندرم نفروتيک و نيز بيماري هاي سيستميک مانندديابت، بهتر است به طور کلي تزريق انجام نشود.
ثانياً براي جاهاي ظريف تر بهتر است فقط از انواع مرغوب استفاده شود.
ثالثا حجم مقدار ماده تزريق شده زياد نباشد.


درمان با استفاده از تزريق ژل

قبل از شروع درمان، ناحيه مورد نظر تميز شده و از مواد بي حسي موضعي براي بي حس کردن ناحيه تحت درمان قبل از انجام تزريق ها استفاده مي شود. به هر حال، بسياري از ژل ها داراي ليدوکائين هستند که مي تواند مقداري بي حسي خفيف در ناحيه تحت درمان ايجاد کرده و ناراحتي احتمالي بيمار را در طول درمان و پس از آن کاهش دهند.در ادامه فرد معالج مقدار مناسب از ژل را به زير پوست بيمار تزريق مي نمايد.

در اين حالت با توجه به نوع ژل و نواحي تحت درمان، بيمار مي بايست بتواند نتايج ايجاد شده در وضعيت خود را بلافاصله پس از تزريق ژل مشاهده نمايد. بعضي بيماران پس از درمان با کبودي و ورم مواجه شده، اما اين علائم موقت هستند و پس از چند روز بر طرف مي شوند. بيمار مي تواند بلافاصله پس از درمان به محل کار خود باز گردد، اما متخصص زيبايي معمولاً از بيمار مي خواهد که قبل از انجام فعاليت هاي ورزشي يا ساير فعاليت هاي شديد يک روز به خود استراحت دهد.


برچسب ها: تزریق ژل،بوتاکس ,
[ بازدید : 3569 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ سه شنبه 2 شهريور 1395 ] [ 9:09 ] [ مهتاب ]

[ ]

آشنایی با عمل بینی و مدلهای مختلف بینی


عنوان: آشنایی با عمل بینی و مدلهای مختلف بینی

عمل جراحی زیبایی بینی تاثیر زیادی در زیباتر کردن چهره و بینی دارد و نکاتی درباره عمل جراحی بینی استخوانی به شما برای انجام جراحی بینی کمک میکند.عمل بینی استخوانی و غضروفی یکی از خدمات عمل رینوپلاستی است که می تواند استخوان برآمده به شکل قوز پشت بینی را کوچک کند و به بینی حالت جذابتر و زیباتر دهد. جراحی بینی های استخوانی یک عمل زیبایی بینی است و بیمار باید همان مراحل را طی کند تا به نتیجه دلخواه برسد. بینی با برآمدگی مشخص بر روی پل، که گاهی بینی رومی یا کج یا بینی استخوانی هم نامیده می‌شود و می‌تواند دیگر اجزاء چهره را نیز تحت‌الشعاع قرار دهد. کوچک کردن بینی یا برداشتن برآمدگی بینی استخوانی ـ یا قوز پشتی بینی ـ بخش لاینفکی از جراحی زیبایی بینی افرادی است که برآمدگی‌های بزرگ بر روی بینی دارند.

غالباً عوامل ژنتیک در شکل گرفتن بینی استخوانی نقش دارند؛ داشتن بینی استخوانی و قوز بزرگ بینی عموماً خصیصه‌ای خانوادگی است. با این وجود، آسیب دیدن بینی، مانند شکستگی، در پدیدار شدن یک برآمدگی مشخص بر روی بینی بی‌تأثیر نیست. در برخی موارد، صدمه‌ی وارد شده به بینی در اوان کودکی ممکن است زمانی خود را نشان دهد که دومین جهش رشد بینی در دوران نوجوانی شروع می‌شود.

به عبارتی هرچقدر مشکلات بینی بیشتر مربوط به پوست آن باشد بینی گوشتی تر است و هر چقدر مشکلات کمتر مربوط به پوست و بیشتر مربوط به لایه غضروفی استخوانی باشد بینی استخوانی نامیده می شود.

ازآنجا که اکثر اقداماتی که در راستای کوچک کردن و متناسب کردن بینی که در جریان عمل جراحی به انجام میرسد بر روی اسکلت بینی متمرکز است، بینی های گوشتی (که ایرادات اسکلتی ندارند) بطور ضعیفی به عمل جراحی پاسخ میدهند. بینی های استخوانی (که ایراداتشان اسکلتی است) خوب به عمل جواب میدهند، و بینی های گوشتی - استخوانی نتیجه ای متوسط دارند.

از طرف دیگر، از آنجا که بینی های استخوانی دارای پوست نازکی هستند، این پوست نازک به ظرافت ها و ریز تراش هایی که حین عمل بر روی اسکلت اعمال میشود بیشتر جواب میدهد. بعبارت دیگر پوست نازک در بینی های استخوانی به مهارت و ظرافت و هنر جراح مجال جلوه و نمود میدهد. درحالیکه پوست ضخیم در بینی های گوشتی ظرافت های اعمال شده بر روی اسکلت بینی را میپوشاند و پنهان میکند.

البته موضوع به این سادگی نیست. کم نیستند بینی های گوشتی که پاسخ عالی به عمل می دهند و بینی های استخوانی که کاندیدای مناسبی برای عمل نیستند. تنها راه برای اینکه بدانید بینی شما برای عمل مناسب است یا خیر، مراجعه به جراح بینی متبحر و پرسیدن از اوست. در صورت داشتن مهارت بالا ، جراح به خوبی می تواند نتایج چشم گیری را در موارد جراحی بینی گوشتی به ارمغان بیاورد.


برچسب ها: جراحی بینی،کاشت مو ,
[ بازدید : 3978 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ دوشنبه 1 شهريور 1395 ] [ 9:44 ] [ مهتاب ]

[ ]

عمل پروتز گونه چه عوارضی را در پی خواهد داشت


عنوان: آیا عمل پروتز گونه قابل برگشت می باشد

گونه تاثیر زیادی در زیبایی هر فردی دارد و گونه های برجسته با عمل زیبایی پروتز گونه حاصل میشود.گونه بخش بسيار مهم ميانه صورت است که معمولاً با بالا رفتن سن مي‌افتد و حالت برجسته بودن خود را از دست مي‌دهد. نتيجه اين تغييرات افتادگي ناحيه کنار فک و ايجاد خط‌ها و چين‌هايي در قسمت لب و بيني (خط کشيده شده از گوشه بيني تا گوشه دهان) است. بنابراين يکي از مسائلي که در زمان جوان‌سازي صورت به آن توجه ويژه‌اي مبذول مي‌شود، جبران حجم از دست رفته گونه است. حجم کم گونه باعث مي‌شود تا صورت صاف به نظر بيايد و از انحناهاي طبيعي گونه‌هاي پر که به صورت جواني و شادابي مي‌بخشند، محروم گردد. به علاوه بخش مياني گونه از پلک پايين حمايت مي‌کند و در بسياري از موارد برجسته و حجيم کردن و کاشت گونه در از بين رفتن پف زير چشم مؤثر است.


در تزريق ژل و چربي در گونه، عمل به صورت سرپايي صورت مي گيرد، علاوه بر اين به دليل دائمي نبودن اثر آن، حتي در صورت تزريق در محل اشتباه نيز مشکلي براي بيمار پيش نمي آيد و بدن مواد تزريقي (ژل و چربي) را پس از مدتي جذب خواهد کرد، اما در مواردي که جراحي پروتز گونه انجام مي شود، بيمار در معرض خطر تمام عوارض جراحي از قبيل عفونت، درست قرار نگرفتن پروتز و... مي باشد.

عمل تزريق ژل و چربي در گونه شامل مراحل زير مي‌شود:

ارزيابي صورت و علامت‌گذاري: در صورت تمايل بيمار براي استفاده از تزريق ژل در گونه و يا تزريق چربي در گونه، متخصص پوست و پرستار مجربش، شکل صورت و رنگدانه هاي پوست را ارزيابي مي‌کند و ناحيه‌هايي از صورت را که قرار است بالا برده شوند بررسي مي‌کند. نقاط حساس و مهم صورت به عنوان محل‌هاي مناسب تزريق علامت‌گذاري مي‌شود؛ ضمناً از محل‌هاي مورد نظر عکس گرفته مي‌شود.
تميز کردن محل تزريق و بي حسي: محل‌هاي تزريق ژل و چربي با مواد آنتي باکتريال شسته مي‌شود. درد محل تزريق را مي‌توان با استفاده از خنک کردن پوست، پماد بي‌حسي براي بي‌حس کردن پوست يا تزريق موضعي داروي بي‌حسي کاهش داد. بيمار اين تزريق‌ها را، با توجه به بدون درد بودنشان، معمولاً به خوبي تحمل مي‌کند.
تزريق: تزريق ژل و چربي هر نقطه معمولاً تنها چند ثانيه طول مي‌کشد. پس از کامل شدن فرايند تزريق، ماساژ دادن و ارزيابي نتيجه در صورت لزوم پر کننده بيشتر تزريق مي‌شود. کل اين فرايند، بسته به ناحيه‌ تحت درمان، حداقل ?? دقيقه و حداکثر يک ساعت طول مي‌کشد.
پاکسازي و بهبود: پس از رضايت‌بخش بودن نتيجه، تمام علامت‌ها پاک مي‌شود. کمپرس سرد براي کاهش تورم و تسکين ناراحتي به بيمار داده مي‌شود. هر چند ممکن است ناحيه به مدت يک تا دو روز اندکي حساس باشد، اما معمولاً آن‌قدر دردناک نيست که نياز به مصرف مسکن داشته باشد.برچسب ها: کاشت گونه،عمل بینی ,
[ بازدید : 3895 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ يکشنبه 31 مرداد 1395 ] [ 12:51 ] [ مهتاب ]

[ ]

عواقب و عوارض تزریق ژل و بوتاکس


عنوان: باتاثیر بوتاکس در زیبایی بیشتر آشنا شوید

امروزه بسیاری از افراد به استفاده از تزریق ژل و بوتاکس به دلایل زیادی از جمله زیبایی بیشتر روی آورده اند. کاربردهای مختلف تزریق ژل و بوتاکس توضیح مختصری رادر مورد تزریق ژل و بوتاکس و موارد استفاده از آن را توضیح میدهد.امروزه انواع مختلفي از ژل هاي تزريقي براي پوست وجود دارند که مورد تاييد سازمان غذا و داروي آمريکا مي باشند و جراحان زيبايي از آنها براي دستيابي به اهداف مورد نظر يک بيمار استفاده مي کنند. هر کدام از اين ژل ها داراي فرمول منحصر به فرد براي خود هستند و به اين ترتيب داراي ساختار، تراکم، و عمق تزريق متفاوت مي باشند. به اين ترتيب بعضي از ژل ها براي درمان نواحي خاص بدن مناسب تر از بقيه هستند. معمولاً، ژل هاي پوست با توجه به ماده اي که از آن ساخته مي شوند، طبقه بندي مي گردند. براي حفظ سلامتي خود توجه داشته باشيد که اين درمان را با مراجعه به مراکز درماني معتبر و پزشکان متخصص که داراي بورد تخصصي در حوزه جراحي زيبايي هستند، دريافت نماييد.

بوتاکس يک پروتئين خالص طبيعي است که در دوز بسيار پايين تجويز مي شود. تاثير بوتاکس معمولا محدود به ناحيه تزريق شده مي شود و به جاهاي ديگر بدن سرايت نمي کند. بوتاکس توسط FDA تاييد شده است و کاربرد کلينيکي بيست ساله آن بي خطر بودن آن را به اثبات رسانده است.
آيا شما بعد ازتزريق بوتاکس طبيعي به نظر مي رسيد؟
اگر چه نتايج چشمگير هستند، اما نماي ظاهري صورت شما به هم نمي خورد. عضلات شل مي شوند به طوري که شما هنوز مي توانيد لبخند بزنيد اما بدون چين و چروک. بعد از بوتاکس زمان زيادي براي بهبودي لازم نداريد و مي توانيد بلافاصله بعد از تزريق به سر کارتان برگرديد يا براي خريد بيرون برويد.
اغلب افراد، تقريبا هر سه تا شش ماه به تزريق مجدد بوتاکس نياز دارند. بوتاکس طي چند روز پخش مي شود و باعث شلي و از کار افتادن عضلاتي مي شود که باعث چروک شده بودند. بوتاکس چروک هاي ديناميکي را از بين مي برد اما چين هاي عميق و استاتيک ممکن است به درمان هاي جايگزين مثل تزريق ژل يا فيلرها نياز داشته باشند.
پر کننده ها نتايج فوري دارند و بر اساس پرکننده مورد استفاده، ماندگاري پرکننده هاي مورد استفاده با هم فرق دارد که بسته به نوع ژل مي باشدو همچنين نتايج از شخصي به شخص ديگر متفاوت مي باشد. استفاده از سيگار يا در معرض قرار گرفتن آفتاب بدون محافظت توسط ضد آفتابها تاثير ماندگاري اين درمانها را کاهش مي دهد همانطورکه چنين اعمالي در ساير موارد درمانهاي زيبايي اثرات مضرمشابه براي پوست دارند. پزشک از بي حس کننده هاي موضعي يا ساير روش هاي بي حسي استفاده ميکندو بنابر اين طي تزريق دردي وجود ندارد ويا بسيار کم است.ژل ها را مي توان براي صاف کردن خطوط و چين و چروک هاي صورت، ايجاد لب هاي حجيم تر و بهبود ظاهر اجزاي صورت همچون گونه ها و پروتز چانه مورد استفاده قرار داد. امروزه روش درماني تزريق ژل به طور گسترده در سراسر جهان استفاده مي شود و مزاياي حاصل از آن به شرح زير مي باشد:

صاف کردن خطوط اخم و چروک هاي پيشاني.
بالا بردن و اصلاح ظاهر ابرو.
تغيير شکل بيني.
ايجاد برآمدگي و پر کردن خطوط، چين و چروک و ترک هاي پوست صورت.
بهبود ظاهر لب ها و افزايش جذابيت آنها.
اضافه کردن حجم طبيعي لب ها.
بهبود تقارن صورت و لب ها.
ليفت و برآمده کردن اجزاي صورت.
اصلاح وضعيت چانه و خط فک .
برچسب ها: بوتاکس،تزریق ژل،جراحی بینی ,
[ بازدید : 2579 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ شنبه 30 مرداد 1395 ] [ 9:18 ] [ مهتاب ]

[ ]

عوارض و پیامدهای پروتز لب


عنوان: از چه موادي براي برجسته سازي لب ها استفاده مي شود؟

عمل پروتز لب از اعمال جراحی زیبایی است که امروزه بسیار از آن استقبال میکنند اما پیش از اقدام به پروتز لب بهتر است با عوارض و پیامدهای پروتز لب آشنا شوید و با آگاهی کامل این کار را انجام دهید. مطالعات متعددي نشان داده اند که برجسته سازي لب ها با چربي به صورت پيوند چربي يکي از بهترين روش هاي تقريبا دايمي و مناسب است، اما بايد از برجسته کردن بيش از حد با اين روش پرهيز کرد، چرا که نتايج ظاهري بسيار ناخوشايندي را ايجاد مي کند.
از عوارض تزريق چربي مي توان به ايجاد برجستگي هاي دانه دانه و نيز فرورفتگي ها اشاره کرد. عوارض مهمي که گاهي ممکن است رخ دهند شامل قرمزي، تورم، خارش درمحل تزريق و يا خون ريزي، حرکت پروتزها يا خارج شدن پروتزها از قسمتي از لب است. البته در اکثر موارد، تورم و کبودي ها طي چند روز تا يک هفته بهبود مي يابند. بعضي از بيماران به مصرف بي حس کننده هاي موضعي نظير ليدوکايين حساسيت دارند.

البته احتمال بروز عوارض ناخواسته ديگري نيز وجود دارد که شامل ايجاد زخم، بروز اختلالات انعقادي خون، عفونت و ايجاد بافت اسکار در لب ها است.

در موارد بروز حساسيت آلرژيک به قسمت هاي حساسيتي کلاژن، از تزريق کلاژن بايد پرهيز کرد.

در بيماراني که ديابت، لوپوس و يا بيماري هاي بافت همبند دارند، يا در بيماراني که فشارخون شديد و غير کنترل شده يا عفونت هاي راجعه تبخال يا تبخال فعال دارند، برجسته سازي لب ها انجام نمي شود.

همين طور در افراد سيگاري به دليل آنکه روند ترميم زخم کندتري دارند، احتمال بروز عوارض بيشتر است.

موادي را که در برجسته سازي لب ها به کار مي روند، به طور خلاصه مي توان به موارد زير تقسيم بندي کرد:
- اتوليفن: مواد قابل تزريق که از قسمت درم پوست خود شخص تهيه مي شود، خطر حساسيت ندارد و نتايج آن موقتي است، چرا که بدن به سرعت آن را جذب مي کند.

- کلاژن: نياز به تست حساسيت قبل از تزريق دارد، چرا که از بافت هاي گاوي استخراج مي شود و حدود چهار هفته تا سه ماه دوام دارد.

- درمالوژن: از پوست بيمار تهيه مي گردد و تا حدودي دوام و ماندگاري بيشتر از کلاژن گاوي دارد. اين مواد ساختار سنگيني دارد و گاهي بيمار مجبور مي شود که براي خارج کردن آنها مجددا تحت عمل جراحي قرار بگيرد.

آيا تکنيک هاي ديگري هم به جز تزريق مواد مختلف براي برجسته سازي لب ها وجود دارد؟

ـ بله، از تکنيک هاي ديگري نيز جهت برجسته سازي لب ها استفاده شده است. اخيرا استفاده از پروتزهاي سيليکوني جامد با سايزهاي متفاوت و با شکل خود لب ها به صورت دوکي شکل نيز جهت برجسته سازي لب ها، با اقبال روبه رو شده است. از نسوج مختلفي از خود بدن شخص نيز جهت پر کردن لب ها مي توان استفاده کرد از جمله ساختارهاي تاندوني نظير بعضي از تاندون هاي اندام فوقاني و بعضي از ساختارهاي فاشيايي بدن. روش جراحي ديگري نيز وجود دارد که طي آن جراح قسمت هاي کوچکي از پوست نزديک لب ها يا داخل دهان را برش داده، خارج کرده و آن را به حجم داخل لب ها اضافه مي کند اما اين تکنيک به لب ها زياد حجم نمي دهد، بلکه بيشتر لب ها را مقداري به سمت بيرون برجسته مي کند.


برچسب ها: جراحی زیبایی،کاشت مو ,
[ بازدید : 2552 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ پنجشنبه 28 مرداد 1395 ] [ 9:31 ] [ مهتاب ]

[ ]

روشهایی برای حفظ طراوت موها


عنوان: روشهایی برای حفظ طراوت موها

موها را می‌توان به راحتی سالم و زیبا نگه داشت. البته به شرطی که راه‌های آسیب‌رسان به آنها را بشناسیم و ضمن دوری از این کارها با یک برنامه مراقبتی ساده، اما همیشگی به کمک‌ آنها بشتابیم. اگر می‌خواهید موهایی زیبا، خوش‌حالت و سلامت و لطیف داشته باشید، ما ۲۰ توصیه ویژه برای شما داریم.

۱-داشتن رژیم غذایی متعادل بهترین راه برای این است که موها را سالم و قوی نگه دارید. مقدار زیادی میوه و سبزیجات مصرف کنید؛ همچنین مغزها، برنج قهوه‌ای و بنشن‌ها را هم در برنامه‌تان داشته باشید.

۲-بسته به نوع موهایتان از شامپو و کاندیشنر مناسب استفاده کنید. فرقی نمی‌کند چه نوع مویی دارید. شما باید از هر دو محصول برای موها استفاده کنید؛ چون ترکیبات هر کدام آنها برای موهای خاصی است.

۳- آفتاب حتی طی زمستان هم ویژگی خشک‌کنندگی موها را دارد و می‌تواند رنگ آنها را مات و کدر کند. از محصولاتی استفاده کنید که حاوی ضدآفتاب باشند و در تابستان هم تابش مستقیم آفتاب را بلوکه کنند.

۴- هر روز موهای خود را چند دقیقه ماساژ دهید تا باعث تحریک گردش خون بیشتر در پوست سر شود و سلول‌های مرده پوست سر را جدا کند. این کار به رفع شوره هم کمک می‌کند.

۵-اگر موهای‌تان چرب است، هنگام آبکشی موها از آب‌لیموی تازه یا سرکه استفاده کنید که نه‌تنها موها را درخشان می‌کند؛ بلکه مانع تولید بیش از حد چربی در موها می‌شود.

۶- موهایی که تا شانه‌ها رشد کرده باشند، عموماً دو سالی از عمرشان گذشته است و باید با آنها با ملایمت بیشتری رفتار کنید. به همین علت، بی‌جهت آنها را شانه نکنید و برای برس زدن هم از مدل‌های منعطف با دندانه‌های درشت استفاده کنید.

۷-به فشاری که حین شستن به موها وارد می‌کنید، دقت داشته باشید. به روند شست‌وشو هم دقت کنید. شامپو را کف دست‌تان بریزید و به هم بمالید و بعد از کف کردن آن را به سر بمالید و موها و پوست سر را با نوک انگشتان، نه ناخن‌ها ماساژ دهید. سپس انتها و ساقه موها را به نرم‌کننده آغشته و آبکشی کنید.

۸-اگر سرتان خیلی شلوغ است، طوری که فرصت آشپزی ندارید، زیر نظر پزشک متخصص از مکمل‌های ویتامینی B6 و B12 استفاده کنید. مصرف مولتی‌ویتامین و اسید فولیک هم مفید است.

۹-خواب کافی به رشد موها کمک می‌کند. سعی کنید شب‌ها دست‌کم ۷ ساعت بخوابید. خوابیدن مانع ریزش و ضعیف شدن ریشه موها می‌شود.

۱۰- استرس و احساسات منفی می‌تواند در ریزش موها و حتی اختلال در سبوم تولید شده پوست سر که منجر به چرب شدن بیش از حد موها می‌شود، نقش داشته باشد. برای همین راه‌های مناسبی را برای آرامش روحی پیدا کنید.

۱۱- موها را با آب گرم شست‌وشو دهید. آب داغ تولید سبوم را در پوست سر تحریک می‌کند و باعث چرب شدن موها می‌شود. از سویی، می‌تواند اثر عکس داشته باشد؛ یعنی چربی موها را کاملاً از بین ببرد و آنها را خشک کند.

۱۲- به طور مرتب و منظم موها را کوتاه کنید. هر ۸ هفته یک بار می‌توانید قسمت انتهایی موها را با قیچی مرتب کنید تا موخوره‌ها رفع و شادابی و سلامت موهای‌تان تضمین شود.

۱۳- تغییر از محیط گرم به سرد یا برعکس طی ایام زمستان به موها فشار زیادی وارد می‌کند. بنابراین، خوب است هفته‌ای یک بار از نرم‌کننده عمیق استفاده و به بهتر شدن ظاهر موها و حفظ چربی و رطوبت‌شان کمک کنید.

۱۴-میزان استفاده از حالت‌دهنده‌هایی چون سشوار، بابلیس، اتو و… را کاهش دهید و بگذارید موهای‌تان از فشار و تأثیرات خشک‌کنندگی این وسایل دور بمانند.

۱۵-اگر نمی‌توانید از دفعات رنگ کردن موها کم کنید یا از رنگ‌های شیمیایی استفاده نکنید، بهتر است از شامپوهای مناسب و نرم‌کننده‌های قوی‌تری استفاده کنید تا بیشتر از موهای‌تان مراقبت کنند.

۱۶- اگر به باشگاه یا استخر می‌روید، پس از برنامه‌تان حتماً موها را بشویید. در این حالت استفاده از یک شامپوی ملایم حاوی مرطوب‌کننده توصیه می‌شود. البته یادتان باشد هرگز در شست‌وشوی موها زیاده‌روی نکنید.

۱۷-در محیط‌های آلوده سعی کنید موها را بپوشانید تا آلودگی‌های محیطی روی آنها ننشیند. همچنین، بهتر است موها را طی ساعت‌های ممکن آزاد بگذارید و آنها را نبندید.

۱۸-از مصرف سیگار، کافئین، فست‌فود، چربی‌های مضر و نوشابه‌های قندی و گازدار خودداری کنید تا موهایی با رشد و استحکام بیشتر داشته باشید.

۱۹-هرگز موها را نکشید؛ به‌خصوص وقتی که خیس هستند. کشیدن موها آنها را ضعیف می‌کند و باعث می‌شود از قسمت پوست سر یا از وسط نازک و کنده شوند.

۲۰-در استفاده از ژل، واکس یا هر حالت‌دهنده دیگری اعتدال را رعایت کنید و سراغ انواعی بروید که حاوی ترکیبات خشک‌کننده شیمیایی مانند الکل نیستند.


برچسب ها: کاشت مو , ترمیم مو ,
[ بازدید : 2497 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ چهارشنبه 27 مرداد 1395 ] [ 9:47 ] [ مهتاب ]

[ ]

تاثیر کرم های مرطوب کننده در مراقبت و زیبایی پوست|انتخاب صحیح کرم و تاثیر باورنکردنی آن در شادابی و سلامت پوست|نکاتی برای سفارش کرم های مرطوب


عنوان: تاثیر کرم های مرطوب کننده در مراقبت و زیبایی پوست

عوامل مختلفی در شادابی و زیبایی پوست تاثیر دارند که از آن جمله میتوان به تاثیر کرم های مرطوب کننده در مراقبت و زیبایی پوست اشاره کرد. اگر دست‌ها مدت زمان زيادي بخصوص در فصول سرد سال در معرض هواي آزاد بماند، زود آسيب مي‌بيند. براي رفع اين مشکل، کرم‌هاي ترميم‌کننده‌اي وجود دارد که مقادير مناسبي مواد فعال ضروري براي حفاظت از پوست دارند.
دکتر پاسکال نولا، متخصص پوست مي‌گويد: «بهتر است تا حد ممکن بين دفعات شست‌وشوي دست‌ها فاصله باشد. دست‌ها را با آب ولرم و شوينده‌هاي ملايم بشوييد. سپس آنها را به دقت خشک کنيد.علاوه بر اين، استفاده از مرطوب‌کننده‌ها حداقل دو بار در طول روز خصوصا براي مادران جوان و برخي افرادي که به خاطر موقعيت شغلي به طور مدام بايد دست‌هايشان را بشويند، ضروري است. کرم به اندازه يک نخود براي آغشته کردن مچ‌ها تا ناخن کفايت مي‌کند.»

دست‌ها به‌طور مرتب با آب و شوينده‌ها ‌شسته مي‌شود و در معرض سرما، باد و برخورد با محيط قرار مي‌گيرند.
خشکي هوا و کاهش دماي هوا در فصل سرما، با شکنندگي اپي درم پوست همراه است که موجب بروز چين و چروک هاي پوستي و حتي تحريک پذيري پوست مي گردد.

اگر خشکي به هر علتي درمان نشود، در کوتاه مدت مي تواند موجب بروز زخم هاي پوستي، اگزما و التهاب هاي موضعي گردد.

چگونه همراه آرايش، کرم مرطوب کننده استفاده کنيد؟

قدم اول: بايد با يک پاک کننده مناسب با نوع پوست تان، صورت خود را کاملا تميز کنيد. به مناطق چرب تر پوست مثل روي بيني، پيشاني، زير ابروها و... دقت بيشتري کنيد بعد با آب گرم پوست تان را آب بکشيد تا منافذ پوستي باز شوند. حالا حوله اي را آرام روي پوست بگذاريد تا خيسي آن را بگيرد ولي کاملا پوست را خشک نکنيد. حواس تان باشد که دست هاي تان کاملا تميز باشند چون آلودگي ها به راحتي مي توانند همراه با مرطوب کننده روي پوست بنشينند.

قدم دوم: حالا زدن مرطوب کننده را از پيشاني آغاز کنيد. ? نقطه کوچک از کرم را روي پيشاني بگذاريد (وسط ابروها فراموش نشود)، با حرکات دوراني کرم را روي پوست پخش کنيد، فراموش نکنيد که روي ابروها و پلک ها را نيز کرم بزنيد.

قدم سوم: يک نقطه کوچک از مرطوب کننده را روي بيني بگذاريد و دوباره با حرکات دوراني روي آن را ماساژ دهيد. روي هر گونه و چانه نيز نقاطي را بگذاريد و با حرکات دوراني آن ها را جذب پوست کنيد، در نهايت مقداري کرم نيز به گردن تان بزنيد.


برچسب ها: انتخاب کرم , کاشت مو،ترمیم مو ,
[ بازدید : 1937 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ سه شنبه 26 مرداد 1395 ] [ 9:03 ] [ مهتاب ]

[ ]

ایده هایی تازه برای داشتنی پوستی لطیف با انواع ماسک زیبایی آناناس


عنوان: ترفندهایی مدرن برای داشتنی پوستی شفاف با انواع ماسک زیبایی آناناس

آناناس میوه ای با خاصیت های فراوان است که استفاده از ماسک آناناس تاثیر زیادی در زیبایی پوست دارد و انواع ماسک زیبایی با آناناس میتوانید صورت بسیار زیبایی داشته باشید. در اين مطلب براي زيبايي پوست و همچنين براي درمان شل شدگي پوست و تقويت ماهيچه‌هاي صورت ، يک ماسک آناناس عالي و همچنين خواص و فوايد آناناس براي پوست صورت در نظر گرفته ايم . آب آناناس تقويت کننده ماهيچه‌هاي صورته و خاصيت آرام سازي داره و از خستگي پوست جلوگيري مي‌کنه.باعث شفافى پوست ميشه. البته آب اناناس بايد طبيعى باشه نه کنسروى و براى جوش هم مناسبه ولى اگر روى صورتتون جوش چرکى داريد اين کارو نکنيد. ( اگر پوستتون حساسه اصلا استفاده نکيد زيرا باعث متهب و قرمزي پوست ميشه )
پوست صورتتان را با آب آناناس ماساژ بدين،ميتونيد يک پنبه رو به آب آناناس آغشته کنيد و بزنيد روى پوستتون و بعد ماساژ بدين و بعد از چند دقيقه بشوريد.

ماسک صورت آناناس

يک آناناس رسيده را پوست بگيريد و وزن آنرا اندازه بگيريد آناناس را خرد کرده و در مخلوط کن بريزيد هم وزن آناناس الکل اتيليک را اندازه بگيريد و سه قاشق سوپخوري روغن آفتابگردان را به آن اضافه نماييد مقداري از اين ماسک را به مدت ?? دقيقه روي پوست خود بگذاريد و سپس پوست خود را با آب نيمه گرم بشوييد.

با توليد کلاژن، پوست را سفت مي‌کند و سلول‌هاي مرده پوست را از بين مي‌برد و با صاف کردن پوست، چين و چروک‌هاي ريز را غيرقابل تشخيص مي‌سازد.


اسکراب بدن با آناناس

با افزايش سن، سلولهاي مرده پوست شروع به ريزش مي کنند. به کار بردن اسکراب باعث تسريع ريزش سلولهاي مرده پوست و نرم وبراق شدن پوست مي شود.اسکراب کردن پوست فوايد زيادي دارد که از آن جمله مي توان به نفوذ بهتر مرطوب کننده ها و کرمهاي مفيد براي پوست اشاره نمود.

در دستور زير طرز تهيه يک اسکراب که فوق‌العاده باعث آرامش و سبکي پوست شما مي شود را آورده‌ايم:

شکر ريز يک فنجان
روغن گردو يک چهارم فنجان
آناناس يک چهارم عدد
گردو خرد شده يک قاشق چايخوري
پودر کاکائو يک قاشق چايخوريتمام مواد را در داخل ظرف مناسبي بخوبي ميکس نماييد تا کاملا مخلوط شوند. سپس مخلوط آماده شده را داخل ظرف سربسته‌اي بريزيد. اين مخلوط درجاي خنک ومناسب تا يک ماه قابل نگهداري است. مقدار کمي از ماسک فوق را بر روي بدن خود ماليده و به آرامي ماساژ دهيد حدود بيست دقيقه منتظر بمانيد و سپس دوش بگيريد. اکنون تفاوت در سطح پوست خود را به خوبي مشاهده مي‌کنيد.


برچسب ها: پوستی شفاف , کاشت مو , جراحی بینی ,
[ بازدید : 3673 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ دوشنبه 25 مرداد 1395 ] [ 12:42 ] [ مهتاب ]

[ ]

استفاده از روش های جدیدبرای زیبایی بیشتر بدون آرایش


عنوان: زیبایی و جذابیت بدون استفاده از لوازم آرایشی

استفاده از لوازم آرایشی به مرور زمان تاثیر منفی روی پوست صورت دارد و بهتر است از شیوه زیبایی و جذابیت بدون استفاده از لوازم آرایشی برای زیباتر شدن بهره ببرید. لوازم آرايش از انواع مخلتف مواد شيميايي درست شده اند. بنابراين وقتي آن ها را روي پوست تان قرار مي دهيد آيا مي دانيد پوست تان را چه زجري مي دهيد؟ بنابراين خانم هايي که آرايش نمي کنند پوست سالم تري دارند، پوست آن ها آزادانه نفس مي کشند و چون آن ها از مصرف اين مواد خودداري مي کنند، از پوست خود بيشتر مراقبت مي کنند. به عنوان مثال هر روز پوست شان را تميز و مرطوب مي کنند و زياد آب مي نوشند.
اگر خيلي اصرار داريد که حتما چيزي روي پوست صورت‌تان استفاده کنيد سعي کنيد کرم ضدآفتابي که ته رنگ مختصري دارد به کار ببريد. اين نکته را از ياد نبريد که حتي بدون آرايش هم بايد هر روز از ضدآفتاب استفاده کنيد.

اگر قرار است فقط کمي آرايش کنيد سعي کنيد فقط ايرادهاي کلي را برطرف کنيد. لکه‌گيري روي پوست صورت با يک کرم ملايم يا يک نوک انگشت از ماسک صورت روي جاي آبله کوچکي که داريد کافي است.
لوازم آرايش اضافه خود را دور بريزيد. يک ميز آرايش خلوت کمتر شما را براي آرايش کردن تحريک مي‌کند.
اگر قرار باشد فقط دو نوع ماده آرايشي انتخاب کنيد فقط يک پودر يا پن‌کيک ساده و يک مرطوب‌کننده و براق‌کننده لب از مارک‌هاي معتبر را انتخاب کنيد.

همان طور که آن ها آن قدر متکي به نفس هستند که بدون کوچک ترين آرايش به هر جا بروند و هر کاري انجام دهند، همان طور هم آن قدر باهوش هستند که خرج اضافي نکنند. بله از آن جا که لوازم آرايشي مصرف نمي کنند، پولي هم برايش نمي پردازند. طبيعي است است که مي تواند پول زيادي پس انداز کنند.

مهربان بودن راهي براي نزديک شدن به يک فرد است. مردم اغلب زناني را که واقع بين هستند و خود را به جاي افراد مي گذارند، دوست دارند. اين هنري است که همه زن ها از آن بهره نمي برند. اين گونه زن ها معمولا قابل اعتماد و دوست داشتني هستند. شايد به اين دليل که آن ها زمان کمتري صرف خودشيفتگي مي کنند. اين موضوعي است که يک فرد آن را مهم تر از صورت زيباي آرايش شده مي بيند.


برچسب ها: عمل بینی , کاشت مو , پوستی زیبا ,
[ بازدید : 2201 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ يکشنبه 24 مرداد 1395 ] [ 11:05 ] [ مهتاب ]

[ ]